Najważniejsze zalety myjki ciśnieniowej gorącowodnej

Myjki ciśnieniowe to bardzo popularne rozwiązania, które są chętnie wybierane przez wielu właścicieli firm sprzątających, zakładów przemysłowych i mechanicznych lub innych przedsiębiorstw. Zazwyczaj kojarzą się nam z urządzeniami pracującymi z pomocą zimnej wody. Ciekawą alternatywą mogą być dla nich myjki pracujące z gorącą wodą.

Usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia

Myjki ciśnieniowe na gorącą wodę są często bardziej efektywne w usuwaniu zabrudzeń od myjek stosujących wyłącznie zimną wodę. Ich ogromną zaletą jest to, że gorąca woda zazwyczaj nawet samodzielnie wykazuje lepsze właściwości myjące. Dzięki temu świetnie sprawdzają się między innymi w usuwaniu starych i trudnych zabrudzeń. Mogą być na przykład wykorzystywane do zmywania uporczywych, tłustych plam w motoryzacji, przemyśle czy budownictwie.

Profesjonalne parametry pracy

Kolejną ogromną zaletą myjek ciśnieniowych na gorącą wodę jest profesjonalne wykonanie, które zapewnia im wyjątkową trwałość i wysokie parametry pracy. Odznaczają się przede wszystkim wysoką mocą obrotów (liczoną w RPM), którą w niektórych modelach można regulować. W ten sposób uzyskuje się najbardziej efektywne czyszczenie, z wydajnością dostosowaną do konkretnej powierzchni.

Kolejny ważny parametr to możliwość zmiany temperatury wody oraz ciśnienia wychodzącego z dyszy. Dzięki temu można dobrać idealne parametry pracy do konkretnej powierzchni i uniknąć jej zniszczenia czy nadmiernego chlapania zabrudzeniami na boki.