Hokery w trzech popularnych stylach — co sprawdzi się w twojej kuchni?

W polskich kuchniach ogromną popularnością cieszą się obecnie wyspy. Wiele osób decyduje się na wersję, która pozwala na wykorzystanie mebla również jako stołu. W takiej sytuacji zamiast krzeseł warto wybrać hokery, zwłaszcza jeśli wyspa jest nieco wyższa. Przekonaj się, jakie popularne style hokerów sprawdzą się w twojej kuchni.

Hokery glamour

Elegancki styl glamour ma obecnie ogromne grono fanów, którzy są zachwyceni jego pełnym luksusu przepychem z klasą. Hokery glamour powinny przede wszystkim mieć wysoką jakość i ekskluzywny design. Mile widziane są złote akcenty, które najczęściej pojawiają się na nogach i ramach mebla. Ponadto warto sięgnąć po pikowane obicia w eleganckich odcieniach. Niemałym hitem są także transparentne hokery, które bez wątpienia zapewnią bardzo lekki efekt.

Hokery industrialne

Styl industrialny od dobrych kilku lat cieszy się sporą popularnością w świecie aranżacji wnętrz. W kuchni urządzonej w tym stylu warto postawić na hokery, które mają dość minimalistyczny design. W ofercie sklepu online DKwadrat można znaleźć industrialne modele wykonane z metalu pomalowanego farbą w oryginalnym kolorze. Ponadto często można spotkać się z akcentami z drewna o surowym wyglądzie.

Hokery rustykalne

Od lat z mody nie wychodzi również styl rustykalny, który nawiązuje do wiejskiej sielanki, jest przytulny i ma w sobie sporo klasycznej elegancji. Podczas poszukiwań hokerów do rustykalnej kuchni na pewno warto zwrócić uwagę na modele z ciemnego drewna o dość naturalnym wyglądzie. Ponadto doskonale mogą sprawdzić się hokery z siedziskami z tradycyjnym obiciem o ponadczasowym wyglądzie.