Do jakich stylizacji możesz założyć klapeczki?

Klapki w ostatnim sezonie stały się prawdziwym hitem wśród kobiet i mężczyzn. Coraz więcej osób decyduje się na stylizację, w której będą odgrywać ważną rolę i nie ma w tym niczego dziwnego: są po prostu wygodne i szybkie do zakładania. Do czego jednak warto je dopasować?

Klapki do typowo letnich stylizacji

Jedno jest pewne – niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, klapki zawsze będą przynależeć do typowo letnich stylizacji. Podkreślają przede wszystkim lekkość strojów i świetnie nawiązują do upalnych dni swoim wyglądem, budową, a często także kolorystyką. W końcu klapeczki damskie na lato mogą być nawet fantazyjnie tęczowe!

Klapeczki do sukienki

Letnie stylizacje opierają się przede wszystkim na wesołych, kolorowych strojach i lekkich, zwiewnych materiałach. Panie nie stronią w tym czasie od krótkich sukienek, które pomagają im prezentować nienagannie wyglądające ciało i długie nogi. Do tej typowo letniej, niemalże plażowej stylizacji z pewnością świetnie dopasują się właśnie klapeczki. Ich lekkość i często zabawne lub przykuwające oko zdobienia idealnie wpasują się w nieformalną, letnią modę.

Klapki do szortów

Innym rodzajem wyjątkowo letniej stylizacji, która może być chętnie wybierana przez wiele kobiet, są szorty połączone z topem. To zestaw, który podkreśla sportowy, luźny styl i na pewno przyciąga uwagę wszystkich osób zgromadzonych wokół. Również do niego klapeczki mogą zostać idealnie dopasowane. W ten sposób będą bardziej nawiązywać właśnie do sportowego wyglądu i wizyt na plaży czy nad basenem.