Stoły glamour

Niebanalne, budzące zachwyt aranżacje wnętrz sprawiają, że mieszkanie staje się wyjątkowym miejscem. Aby je stworzyć, potrzebne są meble utrzymane w określonej stylistyce, odznaczające się solidnym wykonaniem i wysoką wytrzymałością. Wrażenie ekskluzywności w dowolnym pomieszczeniu zagwarantują stoły glamour. Do materiałów, z których się je wykonuje należy na przykład chromowana stal i hartowane szkło. Jest to zestawienie nieprzypadkowe, gdyż styl ten oznacza dużą ilość błyszczących elementów, bogate, pełne przepychu zdobienia i trwałość na lata.

Jadalnia urządzona na miarę potrzeb dużej rodziny

Tym, co niezwykle istotne dla domowników, jest możliwość komfortowego spożywania wspólnie posiłków. Dlatego warto tak zagospodarować przestrzeń jadalni, by prezentowała się wyjątkowo i była zarazem funkcjonalna. Oglądając warianty, w jakich dostępne są stoły glamour, trudno nie dostrzec praktycznych egzemplarzy, przy których zmieści się aż 8 osób. Gładki, łatwy w czyszczeniu prostokątny blat umieszczony na nogach, których kształt nawiązuje do francuskiego baroku to mebel, któremu trudno odmówić nietuzinkowego uroku.

Złota, srebro, a może dostojna szarość? Wszystkie wymienione kolory doskonale sprawdzą się jako barwa dominująca w prestiżowych, iście królewskich aranżacjach. Stołów w takiej kolorystyce nie brakuje w dobrze zaopatrzonych sklepach meblowych. Na uwagę zasługuje również klasyczna biel, nierozerwalnie kojarzona z czystością i schludnością. Nowoczesny stół glamour z białym blatem polerowanym na wysoki połysk to mebel, dzięki któremu jadalnia będzie prezentować się naprawdę atrakcyjnie.

Opublikowano w Dom