Nasiona kolekcjonerskie od Dinafem Seeds

Dinafem Seeds to jedna z największych marek w świecie konopnym. Jest to seedbank działający aktywnie od ponad dwóch dekad, odpowiedzialny za wytworzenie kultowych i wszystkim znanych odmian marihuany. Obecnie wyroby marki Dinafem są także oferowane w naszym kraju. Znajdziesz je na półkach sklepów stacjonarnych, jak i internetowych, specjalizujących się w konopnym asortymencie.

Najpopularniejsze nasiona w ofercie Dinafem 

Dinafem słynie z różnych rzeczy, jednak szczególnym wyrobem tej marki są nasiona feminizowane. To właśnie one wybierane są najchętniej. Sięgają po nie kolekcjonerzy pragnący nabyć wytrzymałe i solidne produkty, o określonym potencjale i profilu genetycznym. Wśród najchętniej wybieranych odmian Dinafem znajdują się Power Kush, Blue Widow, Critical Plus, Cheese oraz Northern Lights. Obecnie na uznaniu zyskuje także nie mniej kultowa odmiana MobyDick, będąca flagowym produktem całej marki.

Moby Dick stał się popularnym na początku drugiej dekady XXI wieku. Został uznany za najlepsze nasiono feminizowane (tytuł ten przyznaje magazyn Soft Secrets) w 2010 roku. Był przy okazji pierwszym nasionem nagrodzonym tym tytułem, które zostało wyprodukowane poza granicami Holandii. Fakt ten dodaje jeszcze więcej prestiżu odmianie Moby Dick. 

Dinafem jest też marką znaną z nieustającego eksperymentowania w łączeniu odmian marihuany oraz wytwarzaniu jej nowych hybrydowych wersji. Każdego roku przybywa przynajmniej kilku nowych odmian, które na stałe wchodzą do repertuaru seedbanków na całym świecie.